Система Powermax45® XP дає змогу різати метал більшу товщину — до 16 мм, а також забезпечує вищу швидкість різання, автоматичне коригування подавання газу для простого налаштування й експлуатації.
Нові різаки Duramax® Lock підтримують ручне та механізоване різання в широкому діапазоні значень товщини металу, а також покращені функціональні можливості стріжки та маркування для ідентифікації деталей або виконання задирок для підготовки до зварювання.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 400 В (3 фази), 50~60 Гц |
| Вхідний струм (за 6,5 кВт) | 10 A (400 В, 3 фази) |
| Номінальна вихідна напруга | 145 В пост. струму |
| Напруга холостого ходу | 275 В пост. струму |
| Вихідний струм | 10~45 A |
| Робочий цикл (за 40 °C) | 50 % при 45 А, 60 % при 41 А 100 % при 32 А |
| Джерело газу | Різка/строжка: повітря (чистий, сухий, знежирений), азот або F5 Маркування: повітря (чистий, сухий, знежирений) або аргон |
| Рекомендовані швидкість потоку та тиск газу на вході | 180 л/хв за 5,9 бара |
| Тип джерела струму | Інвертор — БТИЗ (біполярний транзистор із ізольованим закривом) |
| Довжина силового кабелю | 3 м |
| Маса (з різаком 6,1 м) | 15 кг |
| Розміри з ручками (ГxШxВ) | 442 мм x 173 мм x 357 мм |
Експлуатаційні характеристики:
| Різка | ||
|---|---|---|
| Товщина | Швидкість | |
| Рекомендована | 16 мм | 500 мм/хв |
| 22 мм | 250 мм/хв | |
| Гранична (ручна) | 29 мм | 125 мм/хв |
| Пропалювання* | 12 мм | |
| Строжка | ||
| Швидкість знімання металу | Профіль крайки (ГxШ) | |
| Типова | 3,4 кг/год | 3,2 мм x 6,8 мм |
*-номінальна товщина пропалювання для ручного різання або під час використання автоматичної системи регулювання висоти різання.
Ціна:
| Система | Резак | Довжина рукава (м) | Цена за комплект з НДС (гРн)* |
|---|---|---|---|
| Powermax 45 XP | Ручний | 6,1 | |
| 15,2 | |||
| Механізований | 7,6 | ||
| 15,2 |
Сертифікат CSA дає змогу використовувати обладнання в Північній і Південній Америці та Азії, за винятком Китаю
CE, C-Tick (галочка в букві C), CU/ГОСТ, УкрСЕПРО та AAA. Ці сертифікати дають змогу використовувати систему в країнах ЄС, Австралії, Білорусі, Казахстані, Росії, Сербії, Україні та інших країнах, у яких дані сертифікати застосовні
Гарантія на джерела струму — 3 роки, на різаки — 1 рік.
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
|---|---|
| Висота | 357 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Довжина | 173 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 15 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Напруга холостого ходу | 275 В |
| Основні | |
| Виробник | Hypertherm |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 червня 2026