Powermax 30 XP — це надзвичайно портативна система плазмового різання, яка підходить для широкого спектра застосувань. Завдяки конструкції «два в одному» дає змогу різати матеріали великої товщини на високій потужності та робити точне різання тонких листів металу з використанням витратних деталей FineCut. На додаток до системи передбачені всі допоміжні деталі, які дадуть Вам змогу різати швидко та легко. У цій універсальній системі, розрахованій на 30 А, для різання електропровідних металів (наприклад, низьковуглецевої й неіржавкої сталі й алюмінію) використовується повітря або азот.
Технічні характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 230 В ±10 % (1 фаза), 50~60 Гц |
| Вхідний струм (за 3,8 кВт) | 18.8 А (230 В, 1 фаза) |
| Номінальна вихідна напруга | 125 В пост. струму |
| Напруга холостого ходу | 276 В пост. струму |
| Вихідний струм | 15~30 A |
| Робочий цикл (за 40 °C) | 35 % |
| Джерело газу | Чисте, сухе, знежирене повітря або азот |
| Рекомендовані швидкість потоку та тиск газу на вході | Різання: 113 л/хв за 5,5 бар |
| Тип джерела струму | Інвертор - БТИЗ (біполярний транзистор із ізольованим закривом) |
| Довжина силового кабелю | 3 м |
| Маса (з різаком 4,5 м) | 9,5 кг |
| Розміри з ручками (ГxШxВ) | 356 мм x 168 мм x 305 мм |
Експлуатаційні характеристики:
| Різка | ||
|---|---|---|
| Товщина | Швидкість | |
| Рекомендована | 8 мм | 500 мм/хв |
| 10 мм | 250 мм/хв | |
| Гранична | 16 мм | 125 мм/хв |
Сертифікат CSA дає змогу використовувати обладнання в Північній і Південній Америці та Азії, за винятком Китаю
CE, C-Tick (галочка в букві C), CU/ГОСТ, УкрСЕПРО та AAA. Ці сертифікати дають змогу використовувати систему в країнах ЄС, Австралії, Білорусі, Казахстані, Росії, Сербії, Україні та інших країнах, у яких дані сертифікати застосовні
Гарантія на джерела струму — 3 роки, на різаки — 1 рік.
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
|---|---|
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 356 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 9.5 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 15 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Напруга холостого ходу | 276 В |
| Основні | |
| Виробник | Hypertherm |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: Ціну уточнюйте


Відправка з 15 червня 2026